Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
46 hodnocení
5
44x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RK
Radka Kočíbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2022
Spokojenost s komunikací, pán velice vstřícný, když jsem potřebovala vědět, jestli můžu kabát prát, či nikoli, zjistil, nafotil štítky. Veliká pochvala! Já objednala, kabát sice na mně těsnější, ale míra byla uvedená správná, já myslela, že jsem štíhlejší:( Kabát jsem mohla bez problému vrátit a peníze také záhy došly na můj účet zpět.
AK
Ales Krydl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2021
Druha koupe kožených bund v tomto obchode a veliká spokojenost míry seděly přesné jak na fotce
JF
Jaroslava Fenikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2021
Nemám slov má tento obchudek ❤️Včera jsem objednala bundicku,přišla již dneska,krásná stejně jako na fotce ❤️❤️Určitě doporučuji a rozhodne zase objednam ❤️❤️Nejlepší obchudek,kde jsem kdy objednala ❤️❤️mockrát Děkuji ❤️
JZ
Jaroslav Zazvorka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2021
Rychlé,vstřícné a ochotně jednání.Mnou objednaný kabát odpovídal velikosti dle popsaného návodu měření.Za tu cenu perfektní kvalita a stav kabátu.Dekuji a všem doporučuji!!
NŠ
Naďa Štýbrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2020
Objednávala jsem dva dámské kabáty. Oba přišly v pořádku, vybrala jsem si jen jeden, ten druhý mi neseděl. Poslala jsem zpět a do dvou dnů jsem měla peníze na účtu. Vše proběhlo rychle a korektně. Mohu jen doporučit.
V
Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2020
Kabáty krásné, super rychlé dodání a děkuji i za milý dárek.
LB
Laděna Bělohoubková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2019
Bunda velice pěkná,jako nová,míry sedí,šitá na mě.....děkuji moc,ráda se vrátím k dalšímu nákupu.
IV
Ivana Vaňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2019
Velký výběr koženého zboží ...bunda došla rychle a v pořádku ...jsem spokojená doporučuji hezký den
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2019
bundička super, velikost padla jako ulitá, je bílá, měla jsem strach, jak bude vypadat, pouze na zádech má malé světlé flíčky, ale nic hrozného, téměř nejsou vidět. Uvažuji o dalším nákupu
AT
Alena Tomášova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2018
Doporucuji, prvni nakup neklapl, ovsem ten druhy na jednicku. Mela jsem obavy z vyrizovani reklamace, zbytecne. Prijemny, vstricny pristup firmy a vse vyreseno! Dnes mam kabatek se kterym jsem nadmiru spokojena, hlavne byl pochvalen I manzelem! Firme preji mnoho uspechu!
MW
Milena Winová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2018
DD
Dagmar Dobešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2018
DH
Drahomíra Horáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2018
Super obchod, nádherné kousky, kabátek sedí jako ušitý. Lidé ochotní a vstřícní, rychlá komunikace, prostě doporučuji! Udělala jsem spolu se sestrou i další nákup:-D a rovněž velká spokojenost
+ Toto byl první nákup.
Jsem spokojená. Kabát bezva sedí výborně. Doporučuji
+ VELKÝ VÝBĚR A POKUD SE DOBŘE ZMĚŘÍTE TAK TOVAR SEDÍ
super cena, výrobek mě překvapil jak je kvalitní a téměř nový
vše v pořádku, komunikují bez problémů, nejasnosti jsem ihned vyřešily
Rychlost, spolehlivost.
Velký výběr kvalitního zboží
Dobré ceny
Děkujeme, jsme rádi, že se Vám u nás nákup líbil
+ KVALITNÝ TOVAR, VÝBORNÁ KOMUNIKÁCIA, OCHOTNÝ PERSONÁL,+++++
Děkujeme za kladné hodnocení, jsme rádi, že se Vám zboží líbí
