O prodejci

Jsme malý rodinný eshop usilující o co nejvíce spokojených zákazníků, proto pro Vás vybíráme jen ty nejlepší produkty kus po kusu. Naši nabídku rozšiřujeme každý měsíc o desítky až stovky nových položek a uděláme vše proto, abyste s našimi produkty byli maximálně spokojeni. Děkujeme všem zákazníkům za přízeň a podporu v neustálem rozvoji :-)

 

Jsme tím pravým místem pro každého, kdo rád nakupuje značkové zboží za zlomek původní ceny. Konkrétně se specializujeme na prodej dámských a pánských kabátů a bund. Příjdou si zde na své i milovníci koženého zboží, kteří mohou vybírat z více jak tisíce originálních kousků. 

 

Pravidelně rozšiřujeme nabídku kabátů a bund o novinky, takže se nás vyplatí sledovat na facebooku, popřípadě se registrovat, a odebírat náš newsletter.

 

Snažíme se vybírat pouze kvalitní oblečení, ale je zapotřebí brát v úvahu, že veškeré zboží v nabídce je použité. Pro Vaše osvojení tedy doporučujeme dát zakoupené zboží do čistírny nebo vyprat. Čistírna je vhodná zejména pro kožené produkty, které vylučují možnost vyprání v pračce. Zboží je expedováno přímo ze skladu bez profesionálního vyčištění. 

 

Na nákup poskytujeme záruku, v případě nespokojenosti máte možnost zboží vrátit do 14-ti dnů po obdržení.

 

Chceme se neustále zdokonalovat, proto vítáme Vaše připomínky :)

 

Děkujeme za návštěvu

 

 
Zpět do obchodu